• Slider 7

  ZAPRASZAMY !
  DO SKORZYSTANIA
  Z NASZYCH USŁUG

 • Slider 11
 • Slider 12

  PROFESJONALNY SPRZĘT !
  FACHOWE DORADZTWO I OBSŁUGA

 • Slider 8
 • Slider 9

  PODESTY RUCHOME
  DO 32 METRÓW
  WYNAJEM I TRANSPORT DO KLIENTA

 • Slider 10

  PIELĘGNACJA
  DRZEW NA WYSOKOŚCI

Jeśli chcesz wynająć dźwig LIEBHERR 500 ton w dobrej cenie, skorzystaj z usług naszej firmy. LTM 1500 to żuraw samojezdny o imponujących parametrach technicznych. Duży udźwig i długie wysięgniki dają ogromne możliwości przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Dźwig LIEBHERR 500 ton jest też niezwykle funkcjonalny. Pozwala na sprawne przezbrajanie i pełny obrót wokół własnej osi. Dzięki temu masz pewność, że wynajem żurawia samojezdnego LIEBHERR 500t przełoży się na wysoką efektywność realizowanych prac.

Dźwig LIEBHERR 500 ton – niezawodny w dużych projektach

LIEBHERR LTM 1500 doskonale sprawdza się podczas realizacji dużych projektów budowlanych i wymagających prac remontowych. To świetnie wyposażony model dźwigu 500t, zawierający wszystkie niezbędne zabezpieczenia. Dzięki temu LTM1500 jest niezawodny w przenoszeniu ciężkich ładunków, a podczas pracy nie ma ryzyka przechyłów.

Wynajem maszyny LIEBHERR LTM 1500 8.1 z naszej firmy to gwarancja bardzo dobrego stanu technicznego sprzętu, a co za tym idzie – bezawaryjności. Oferowane przez nas dźwigi samojezdne są poddawane niezbędnym pracom serwisowym, konserwacyjnym i objęte ubezpieczeniem OC. Zapewniamy, że LIEBHERR 1500 spełni wszystkie Twoje oczekiwania dotyczące standardów jakości i bezpieczeństwa.

Jeśli interesują Cię profesjonalne usługi dźwigowe, takie jak wynajem LTM 1500 8.1, zapraszamy do kontaktu.

DŹWIG, ŻURAW SAMOJEZDNY LIEBHERR LTM 1500 - 8.1

- MAX. UDŹWIG - 500 t.
- WYSIĘGNIK TELESKOPOWY - 50 m.
- WYSIĘGNIK KRATOWY - 91 m.
- CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ WYSIĘGNIKA - 141 m.
- LICZBA OSI - 8, SKRĘTNYCH - 8.