• Slider 7

  ZAPRASZAMY !
  DO SKORZYSTANIA
  Z NASZYCH USŁUG

 • Slider 11
 • Slider 12

  PROFESJONALNY SPRZĘT !
  FACHOWE DORADZTWO I OBSŁUGA

 • Slider 8
 • Slider 9

  PODESTY RUCHOME
  DO 32 METRÓW
  WYNAJEM I TRANSPORT DO KLIENTA

 • Slider 10

  PIELĘGNACJA
  DRZEW NA WYSOKOŚCI

Usługi dźwigowe

Eurosprzęt to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe założone w 1989 roku oferujące usługi dźwigowe, wynajem żurawi samojezdnych czy wynajem podnośników koszowych, sięgających wysokości aż 75 m! Nasze specjalistyczne usługi proponujemy na terenie całej Unii Europejskiej oraz naszego kraju.

Prowadzisz firmę remontowo-budowlaną, która wykonuje liczne prace na wysokości? Koniecznie się do nas zgłoś i zobacz, jakie sprzęty mamy na swoim parku maszyn, aby ułatwić Ci pracę. Zaufaj firmie, która od ponad 30 lat nieprzerwanie działa na rynku, mając pozycję lidera i wiarygodnego partnera biznesowego. Bezpieczeństwo, jakość oraz pozytywna opinia są dla nas celem nadrzędnym.

więcej o firmie

 • Ułatwiaj sobie codzienną pracę, dzięki naszym maszynom

  Posiadamy profesjonalny i niezwykle nowoczesny park maszyn, na którym znajduje się dźwig liebherr o udźwigu 500 ton, żurawie o udźwigu od 20 do 500 ton, a także podnośniki koszowe jedne z najwyższych w Polsce liczące aż 75 m wysokości. Znakomicie wyposażony park ułatwia prace na wysokości. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi na rynku producentami, dzięki którym Ty i Twoi pracownicy jesteście bezpieczni.

  Wynajem dźwigów jest dla nas podstawą naszego biznesu. Oferujemy wynajem dźwigu, którego cena jest najatrakcyjniejsza. Wypożyczysz u nas: dźwig 500 ton LTM 1500, dźwig 400 ton LTM 1400, dźwig 350 ton LTM 1350, ale także sprzęty lżejsze, takie jak dźwig 50 ton AC 50-1, dźwig 70 TADANO ATF 70G-4, czy dźwig 35 ton LTM 1030.


  Wynajem żurawi samojezdnych sprawdza się podczas takich prac jak budowa wiaduktów, estakad, stawianie konstrukcji, czy rozbiórka i montaż budynków, konserwacja elektrowni i linii energetycznych, montaż obiektów telekomunikacyjnych, mycie okien i elewacji czy nawet przycinanie drzew i przy usuwaniu skutków wypadków. Jak widać, nasze dźwigi stosowane są podczas wielu zadań na wysokościach, ale nie tylko. Zapotrzebowanie na żurawie staje się coraz bardziej popularne, dlatego dostosowujemy się do Twoich potrzeb, proponując najlepsze rozwiązania, terminowość i fachową obsługę.

 • Aktualności
 • Dlaczego warto skorzystać z naszych usług dźwigowych?

  Eurosprzęt zapewnia najlepsze, ciężkie sprzęty do pracy na wysokości, dzięki którym z łatwością przetransportujesz, wykorzystywane komponenty, załadujesz i rozładujesz transport. Wysuwany podnośnik ułatwia pracę czy dostarczenie elementów nawet na wysokość 75 metrów. Dzięki temu urządzeniu bezpiecznie zdemontujesz konstrukcje i wykonasz w nich prace naprawcze.


  Usługi dźwigowe na wynajem charakteryzuje atrakcyjna cena, która będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się na spotkanie lub poprosisz o wynajem wybranego sprzętu. Od lat zadowalamy klientów, proponując im rzetelne i bezpieczne rozwiązania.


  Zajrzyj do naszej ulotki w formacie PDF, która ułatwi Ci wybór odpowiedniego sprzętu i którą możesz mieć zawsze przy sobie. Nasza firma stale unowocześnia park maszynowy, nie dając szans konkurencji. Bezawaryjne, bezpieczne i objęte ubezpieczeniem OC maszyny wynajmiesz w Eurosprzęt w atrakcyjnej cenie, dostępnej dla każdego. Dźwigi samojezdnepodnośniki koszowepodesty ruchome nożycowe – wybieraj najsolidniejsze sprzęty od sprawdzonych firm.

   

 • Park Maszynowy
 • Szybki kontakt

  PUH EUROSPRZĘT
  MIECZYSŁAW WIECZOREK
  Niechcice, ul. Poprzeczna 4,
  97-340 Rozprza
  NIP: 771-105-61-22
  tel. 601 313 059

  e-mail: biuro@eurosprzet.pl

  Formularz kontaktowy